Szybki kontakt: 505-762-063, 507-527-887 

A może plenerek przed ślubem ?

 Profesjonalne sesje narzeczeńskie

+ świetna zabawa
+ doskonała pamiątka
+ realizowane przed ślubem dają możliwość obycia się przed obiektywem
+ czas i miejsce do ustalenia
+ nielimitowany czas realizacji
Zobacz przykładową realizację - kliknij tutaj

Profesjonalne sesje plenerowe

 Filmowany plener ślubny to doskonała pamiątka !

+ FILMOWANIE PLENERU odbywa się najczęściej w inny dzień, niż dzień ślubu
+ czas trwania wykonywania ujęć to około 3h
+ realizacja odbywa się za pomocą lustrzanek firmy NIKON
+ każde zlecenie traktowane jest indywidualnie z dbałością o szczegóły

 

Film ślubny

1. Informacje ogólne

                        Nasze filmy ślubne mają charakter reportażu, który trwa do 150 minut. Realizacja będzie zawierała zapis wszystkich najważniejszych wydarzeń, jakie będą mieć miejsce podczas uroczystości.

Film z wesela w zależności od szczegółowych ustaleń może obejmować:
- czołówkę ślubną
- ujęcia w domu Pana Młodego
- przybycie gości
- moment przemieszczenia się z domu Pana Młodego do domu Pani Młodej
- bramy weselne
- ujęcia w domu Pani Młodej - błogosławieństwo
- ceremonię zaślubin w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
- uchwycenie sympatycznych, towarzyszących sytuacji
- przyjazd do sali weselnej
- fragmenty składania życzeń
- przywitanie przed salą weselną
- toast
- ujęcia gości
- pierwszy taniec
- zabawę taneczną
- plener
- podziękowania dla rodziców
- krojenie tortu
- oczepiny wraz z zabawami
- chusteczkę haftowaną
- podsumowanieFilm ślubny standardowo w naszych produkcjach rozpoczyna spersonalizowana czołówka.Kamera będzie towarzyszyć Wam w trakcie całej ceremonii i przyjęcia weselnego. Podczas pracy nie zmieniamy biegu wydarzeń, nie zmuszamy do uśmiechania się na siłę i dlatego udaje się nam zgromadzić ujęcia, na których wszyscy czują się swobodnie, bez skrępowania przez co w kadrze wyglądają naturalnie. Ze wszelkich statywów korzystamy sporadycznie. Realizacja kończy się najczęściej około godziny 1:00. Ostatecznie to Para Młoda decyduje kiedy filmowanie ma się zakończyć.

Dla pełnego zadowolenia zapraszamy naszych przyszłych Klientów na prezentację osobistą, aby poznać ich oczekiwania. Można wtedy dokonać szczegółowych ustaleń. Mamy do dyspozycji pokaźną biblioteką filmów, które wykonaliśmy. Naszych produkcji nie traktujemy szablonowo i większość ustaleń Para Młoda może spersonalizować.

2. Kwestie techniczne

                        Pracujemy używając profesjonalnych kamer HD marki SONY, PANASONIC. Używamy również lustrzanek oraz bezlusterkowców. Jako dodatek dla uzyskania ciekawych ujęć stosujemy również kamerę sportową GOPRO 6. Dodatkowymi ciekawymi sposobami realizacji filmowej jest używanie slidera oraz cyfrowego gimbala. Profesjonalna stacja edycyjna pozwala montować film przy użyciu wielu ścieżek i efektów. Osiągamy przez to efekt nowoczesnego filmu. Nie używamy animacji okolicznościowych, które jako anachronizm wyglądają zabawnie i mało profesjonalnie.

3. Rezerwacja terminu

Podobnie jak przy usługach fotografowania termin można zarezerwować mailowo, bądź telefonicznie. Najlepszą i preferowaną formą rezerwacji terminu jest spotkanie osobiste, na którym można spokojnie omówić wszelkie warunki współpracy oraz zapoznać się z bogatym portfolio, które nie jest zamieszczone na stronie. Na pytanie: kiedy najlepiej rezerwować termin? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Są Pary Młode, które podpisują umowę 2 lata wcześniej, a zdarzają się również umowy podpisane na miesiąc przed terminem. Termin zajęty to podpisana umowa oraz wpłacony zadatek w wysokości 500zł.4. Czy i kiedy filmować plener ?

Jest to bardzo przyjemny dla oka dodatek do filmu. Zrealizowany w odpowiednio lekki i nowoczesny sposób jest doskonałym uzupełnieniem filmu ślubnego. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej plener zorganizować kilka dni po weselu.

_

5. Jak wygląda zakończenie filmu?

Standardowy sposób zakończenia filmu ślubnego, który preferujemy jest to klip podsumowujący całą uroczystość. Ma on postać około 7 minutowego filmu złożonego z ciekawych ujęć, które pojawiły się na filmie. Podczas trwania podsumowania odtwarzana jest muzyka, którą może wybrać Para Młoda.

Przykładowe podsumowanie


_

6. Co otrzymamy czyli: wydanie filmu, projekt menu BluRay, nadruki, opakowania

Reportaż z zaślubin i wesela możemy wydać w dwóch formatach: HD na płycie BluRay (rozdzielczość 1920x1080) lub Standard PAL (720x576/16:9) na płycie DVD. Staramy się, aby film przypominał naszym Klientom najważniejszy dzień w życiu i stanowił niezapomnianą pamiątkę na lata. Projektując menu i podmenu a także wygląd płyt i opakowań, staramy się aby wykonana grafika podobnie jak film przypominała dzień ślubu i wesela. Tu też jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i bardzo chętnie w projekcie wykorzystujemy Ich materiały.

Poniżej znajdują się przykładowe projekty okładek oraz nadruki płyt. Proszę zwrócić uwagę, że każdy z projektów jest spersonalizowany dla konkretnej Pary Młodej. Na okładkach znajdują się dane osobowe Pary Młodej oraz zdjęcia z dnia ślubu. Młode Pary bardzo doceniają to, że każdą okładkę i nadruk projektuje się właśnie dla nich. Każda jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.

Kliknij by powiększyć

1. Spotlight Image

2.Spotlight Image

3.Spotlight Image

4.Spotlight Image